Perde Temizleme

Bayrampaşa Perde Temizleme

Görsel açıdan evlere zenginlik katan perdelerin rutin olarak temizlenmesi hem sağlığınıza hem de görüntü açısından göze hitap etmeye büyük yararı dokunmaktadır. Bunun için de Bayrampaşa Halı Yıkama firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit perdenizi yerinden alarak temizleyip, ütüledikten sonra yerine asmaktadır.

bayrampaşa perde temizleme

Bazı perdeler makinede yıkanabilmekte ancak perdeye zarar verilebilmektedir. Özellikle stor perdelerin temizlenmesi oldukça zordur ve profesyonel destek alınması şarttır. Firmamız kurumsal yapısı ve tecrübeli personel ile size özel olarak perde yıkama hizmetini sunmaktadır. Her çeşit perdenizi uzman ekibimiz itina ile temizlemektedir. Perdeleriniz, stor perdeleriniz en ince ayrıntısına kadar temizlenir.

Perdeleriniz Hassas Bir Şekilde Temizlenmektedir

Perde temizliğinde dantellere ve perdenin kendisine zarar verilmeden özellikle kimyasal ürün kullanmadan deneyimli uzman ekip tarafından titiz bir şekilde temizlenmektedir. Perdelerin tüm bakımları firmamız tarafından itinalı bir şekilde yapılmakta ve evinize kadar getirilmektedir. Perdelerin yıkama işlemi özel makineler yardımı ile yapılmaktadır. Özellikle stor perdeleriniz ayrı bir çalışma alanında ayrı olarak temizlenmektedir. Bu temizleme aşamasında stor perdelerinizin mekanizmasına herhangi bir zarar verilmemektedir. Firmamız bu konuda özel bir uzman ekip geliştirmiştir.

Perde Temizliğinde Esas Olan Müşteri Memnuniyetidir

Bayrampaşa halı yıkama firmamız müşteri memnuniyetine önem verdiğinden dolayı, tüm hizmetler profesyonel ve kurumsal kimlik altında verilmektedir. Bundan dolayı tüm perde çeşitlerinde herhangi bir kimyasal kullanmadan bitkisel temizleme araçları ile ilgili temizlikler yapılmaktadır. Perdelerinizi yıkatmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetleri departmanımız ile iletişim kurabilir ve adres bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Tüm donanım ve ekipmana sahip olan ekibimiz adresinize gelerek perdelerinizi alır ve size bir kayıt numarası verir. Bu numaradan perdelerinizin durumu ve hangi aşama da olduğunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Firmamız perde temizliği konusunda fiyat açısından ekonomik fiyat politikasını benimsemiştir. Ödeme kolaylıkları sunarak isterseniz kapıda ödeme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler de kapıda ödeme yapabilirler.  Ayrıca hizmet ağımız gün geçtikçe gelişmekte ve her bölgeye hizmet verilmektedir.

Perde Temizliği Telefonun Ucunda

Kurumsal hizmetten yararlanmak ve bu hizmeti ekonomik fiyata almak isteyen müşterilerimiz kurumsal müşteri hizmetleri departmanımızdan gerekli bilgileri alabilirler. Kadife perdelerden stor perdelere kadar en ince ayrıntısına kadar özel temizleme yöntemi kullanılmaktadır. Ayrıca temizleme aşamasında bakım ve onarım işlemleri de alanında uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Bayrampaşa halı yıkama firmasında perdeleriniz güven içinde temizlenmektedir.