Hakkımızda

Bayrampaşa Halı Yıkama Fabrikası

2000’li yıllarda kuru temizleme firmamıza ek olarak girdiğimiz bu sektörde, sadece Güngören’de hizmet verirken bu gün başta Güngören olmak üzere, Bayrampaşa, Esenler, Zeytinburnu, Fatih, Gaziosmanpaşa ve Bakırköy ilçelerine hızlı servis ile halı yıkama hizmeti veren bir firmaya dönüşmüş vaziyetteyiz. Bu hızlı büyümenin arkasında kaliteli hizmetin neticesi olarak sizlerin bize verdiği destek yatmaktadır. Bu açıdan tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Bayrampaşa halı yıkama fabrikası

Bayrampaşa halı yıkama fabrikamızda son teknoloji ile her çeşit ve ebattaki halılarınızı yıkıyoruz. Kullandığımız temizlik malzemelerinin en kalitelisini ve personelin de eğitim almış usta kişiler olmasına büyük dikkat göstermekteyiz.

Halı yıkama çok hassas bir konudur bildiğiniz gibi. Günümüzde bir çok oto yıkamacı ve amatörce merdiven altı diye adlandırdığımız uygunsuz yerlerde halı yıkayan onlarca kişi ve kişiler vardır. Bu açıdan halı yıkama firmanızı iyi seçmenizi öneriyoruz.

Bayrampaşa halı yıkama fabrikamız her çeşit halı yıkama makinesini bünyesinde barındırmaktadır ve her mevsim halılarınızı yıkamaktadır. Yanıltıcı reklama kesinlikle girmeden tamamen kendi fabrikamızda ne tür makine ve ekipman kullanıyorsak nasıl yıkama yapıyorsak olduğu gibi tüketiciye yansıtmaya çalıştık.

Bayrampaş halı yıkama firması olarak kaliteli halı yıkamayı tüm meslektaşlarımıza aşılamak ve bu konuda eğitimli personellere yönlendirmek öncelikli amaçlarımız arasındadır. Halılarınız bizde güven içindedir.