Yün halı yıkama

Blog

Bayrampaşa halı yıkama firmamız halı çeşitlerinden yün halılara özel yıkama tekniği uygulamaktadır. Bilindiği gibi yün halılar yanlış yıkama teknikleri ile kısa zamanda deforme olabilen halılardır. Profesyonel halı yıkama firmaları ile halılarınızı yıkatmanız yün halılarınızın ömrünü uzatacaktır.

yün halı yıkama

Yün halı yıkama hizmetimiz ile adresinizden aldığımız halılar halı yıkama fabrikamıza getirilir. Halı yıkama fabrikamızda ön kontrolden geçen halılar, kirlerin yumuşaması için havuza atılır. Belli bir süre havuzda kalan halılar çıkarılarak halı yıkama makinesinde yıkanmaya başlar. Bu aşamadan önce halı yıkama makinemizin yün halılara uygun olan fırçalar takılır. Amaç yün halı ipliklerine zarar vermemektir. Uygun fırça takıldıktan sonra halılar yıkanmaya başlar. Yün halılar için özel, yün halı ipliklerine zarar vermeden kirleri çıkaran halı şampuanları kullanılmaktadır. Böylece halının özüne zarar vermeden temizlik sağlanmış olur.

Bu aşamadan sonra hırasıyla, halı sıkma makinesine, ordan kurutma odasına ve son kontrol için paketleme bölümüne götürülür. kontrolü yapılan halınız kullanıma hazırdır. Paketlendikten sonra teslimat için sırasını beklemeye başlar.Bayrampaşa halı yıkama firmamız her çeşit yün halınızı profesyonelce yıkamaktadır. Yün halınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Bir cevap yazın